Flow Tales “Akış Hikayeleri” insan-peyzaj etkileşimini, yerel ve küresel düzlemde, eleştirel bir şekilde sorgulayan ve bu sorgulamayı sanatsal üretim için bir ilham olarak alan bir dijital sanatçı çağrısıdır.

Akış Hikayeleri, dünya üzerinde doğal akışların bozulduğu bir çağda, suların, nehirlerin, denizler, göllerin anlatılmamış hikayelerini anlatmaktadır.

 

Bugünün normalliğinde (Günümüzün bilindik akışında), ulaşılabilir ve ulaşılamaz peyzajların insan ve su arasındaki ilişkisini toplama ve resmetme ihtiyacı hissettik ve bu ilişkilerin toplamının, yer’lere yeni anlamlar yükleyerek kurabileceğini yeni bağlantıların  olasılıklarını sergiledik.

BAŞVUR

pdf dosyasını indiriniz.

Bu formla ilgili herhangi bir sorununuz olduğu takdirde başvurunuzu info@flow-tales.com ‘a göndereceğiniz e-posta ile yapabilirsiniz.

*zorunlu alanlar 

Eğer bir web siteniz, sosyal medyanız ya da CV’niz yok ise bize, info@flow-tales.com ‘a, “Ekli Dosya” başlıklı bir e-posta gönderiniz (MAX 3MB)

 

Obbligatorio

Obbligatorio

Obbligatorio

Obbligatorio

Loading...

 

Basvuru Tamamlandı!

Obbligatorio

ASİ’NİN HİKAYESİ

Bu bölüm, bizim “Asi Nehri Hikaye”miz olarak anlaşılabilir. Asi Nehri Hikayesi, antik nehrin yaşamına çoklu medyalar kullanarak yeni kurgular ve anlamlar üretmeyi  amaçlamaktadır.

ASİ GALERİ

ASİ GALERİ

KATKIDA BULUNANLARIN AKIŞ HİKAYELERİ

ÖNEMLİ TARİHLER

Selection
Process

Call for Stories

Online Exhibition

 

TALES

FLOWPAESAGGI MIGRANTI

© FLOW TALES

info@flow-tales.com